Poznaj moją historię

Kasia Sytniewska

Jestem expertem HR. Od 15 lat zajmuje się rekrutacją pracowników tymczasowych. Aczkolwiek nie jest to mój zawód wyuczony. Lubię pracę z ludźmi chodź nie należy to do najprostszych. Rozpoczynałam karierę od rekrutera aż do managera oddziału biura pośrednictwa pracy. I w końcu właściciela swojego biura. Łatwo brzmi prawda? Zapewne myślisz, że też tak prosto było. Muszę Cię rozczarować, nie zawsze tak było.

Miałam wiele obaw, pełno strachu i brak planu jakiegokolwiek gdy rozpoczynałam działalność po raz pierwszy w 2015 roku. Niestety jak się domyślasz biznes nie przetrwał.

I wróciłam na etat. Zawsze wierzyłam, że pewnego dnia wrócę do tego i osiągnę sukces. Muszę się pochwalić mam ogromną siłę w sobie i nigdy się nie poddaje. Dla mnie porażka, jest tylko krokiem wstecz aby wziąć rozpęd.

Rozpoczęłam inwestowanie w siebie, ukończyłam wiele szkoleń z rozwoju osobistego, marketingu, numerologii i coachingu biznesowego. Ułożyłam plan, który okazał się skuteczny i trafiony. Tym razem biznes był dla mnie a nie odwrotnie. Tak zaskoczę cię przestałam się zaharowywać i pracować do późna, być ciągle przemęczona a efekty również zaczęły być zadowalające.

Zapewne zastanawiasz się jak to zrobiłam, po pierwsze wyzbyłam się nawyków i przekonań, które mnie sabotowały. Oj nie było łatwo ale było warto. Stworzyłam strategię, skupiłam się na rezultatach, a nie na pieniądzach. Teraz chcę podzielić się tym z Toba, chce abyś osiągała rezultaty i zaczęła zarabiać.

Misja i wizja

Moja misja to edukowanie osób, które chcą zarabiać na skutecznej rekrutacji. Pokazanie prostych strategii, metod technik z uwzględnieniem marketingu rekrutacyjnego.

Moim celem jest szerzenie najlepszych technik marketingu rekrutacyjnego z uwzględnieniem przesłania #kandydat-też-człowiek. Pomaganie kobietom w rozwoju osobistym, oraz biznesie. Pokazywanie,że rekrutacja to nie jest ciężki chleb to tylko Twoje przekonania.

Moim marzeniem, jest stworzyć narzędzie do rekrutacji, które będzie łączyło funkcjonalność,prostotę i cenowo będzie dostępne dla małych firm. Chcę inspirować kobiety do osiągania sukcesu, poprzez przeprowadzanie wywiadów z osobami które już to osiągnęli. Chce pokazać, rekrutacje zupełnie z innej perspektywy.

Wierzę, że dobrze zarabiający biznes daje szczęście kobiecie, a zadowolona kobieta to szczęście rodziny.

Marta Szymczak

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc Pani Kasi w tworzeniu CV z efektem WOW. Pani Kasia jest bardzo zaangażowana, sympatyczna i bardzo komunikatywna. Bez problemu wdrażała wszystko o co Ją poprosiłam 🙂 Mam nadzieję, że dzięki CV od Pani uda mi się znaleźć pracę o jakiej marzę 😍 dziękuję bardzo i pozdrawiam 🙂

Natalia Rajska-Gruszeczka

Pani Kasia jest osobą na właściwym miejscu, bardzo zaangażowana w swoją prace, potrafiącą wydobyć ukryte zalety. Pomocna oraz entuzjastycznie nastawiona do zadania. Serdecznie polecam współpracę z Panią Kasią. 🙂

Magdalena Chomicz

Serdecznie polecam współpracę z Panią Kasią. Miła, kompetentna, bardzo zaangażowana w swoją pracę, pomaga innym w tworzeniu CV z efektem “WOW” i ten efekt faktycznie jest widoczny! 👏👏👏👌🤩

Fair Rekrutacja

Uwaga ! Do wszystkich czytających tę recenzję 😊 Prowadzę biuro pośrednictwa pracy zgłosiłam się do Pani Katarzyny z problemem uzyskania stałego dochodu Pani Katarzyna rozwiązała ten problem w jeden dzien 😲
Dlatego polecam firmę Mindway HR-u. Jeśli szukacie pomocy to trafiliście pod właściwy adres 🙂 btw. z tego powodu musiałam napisać kolejną recenzję. Dziękuję ślicznie za pomoc❤

Martyna Krosta

Pani Kasia jest osobą bardzo zaangażowaną, otwartą, energiczną oraz kreatywną. Profesjonalistka w tworzeniu CV, potrafiąca wydobyć zalety oraz umiejętności. Entuzjastka, dająca motywacje do działania 🙂 Bardzo polecam współpracę 😊

Natalia Ratajczak

Serdecznie polecam Panią Kasie ! Przemiła, pozytywna i mega profesjonalna kobieta . Bardzo mi pomogła w podjęciu decyzji 😊 Zachęcam do skorzystania z usług!