Oferta skierowana dla firm

Rozwój firmy można poznać gdy rozwijają się pracownicy. Inwestycja we własnych pracowników jest bardzo istotna. Firma to nie budynek, strategie, systemy, ale przede wszystkim ludzie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dla firm.

3

Szkolenia stacjonarne oraz on-line dla pracowników

Szkolenia stacjonarne oraz on-line dla pracowników:

  • rekrutacja i selekcja
  • zarządzanie zespołami
  • audyt działu rekrutacji 

Jest to ogromna dawka wiedzy, strategii i sprawdzonych metod. Oparte na mojej 15-letniej wiedzy praktycznej. Pokazuję, jak rekrutować skutecznie, jak radzić sobie ze stresem w HR.  Ludzie w firmie to jego fundament, a szczęśliwi pracownicy to sukces firmy. 

Nie zastanawiaj się jeżeli Twoja firma nie osiąga sukcesu i zadowalających obrotów. Zaryzykuj i zainwestuj, zaproś mnie do firmy, znajdę przyczynę, rozwiążę, nadam nowe światło, i osiągniemy sukcesu. 

3

Wejdź na rynek holenderski

Jest to oferta szyta na miarę. Po zapoznaniu się potrzebami oraz oczekiwaniami firmy, układamy plan strategiczny wejścia na rynek holenderski. Zapewniamy wszelkie formalności, jak również układam plan roczny wejścia, rozwoju.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do skontaktowania się ze mną email: kasia@hr-owiec.pl, lub umów na rozmowę 30 minutową.

3

Projekty rekrutacyjne

Chcesz zlecić rekrutację na zewnątrz i cieszyć się sukcesem? Napisz kogo potrzebujesz. Realizujemy projekty rekrutacyjne  w 4 krajach europy. Holandia, Niemcy, Polska, Belgia. Zapoznaj się z ofertą, umów się ze mną na konsultację.