Oferta skierowana dla firm

Rozwój firmy to nie tylko kwestia budynków, strategii czy systemów, ale przede wszystkim ludzi. Inwestycja w rozwój pracowników stanowi kluczowy element sukcesu organizacji.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dla firm, skierowaną właśnie na rozwój i poszerzanie kompetencji pracowników. Razem możemy stworzyć program dostosowany do potrzeb Twojej firmy, dbając o efektywność i zaangażowanie zespołu.

Czekam na możliwość wsparcia w rozwoju Twojej organizacji.

3
Szkolenia stacjonarne oraz on-line dla pracowników

Szkolenia stacjonarne oraz on-line dla pracowników:

Szkolenia stacjonarne oraz on-line dla pracowników:

  • rekrutacja i selekcja
  • zarządzanie zespołami
  • audyt działu rekrutacji 

To nie tylko ogromna dawka wiedzy, strategii i sprawdzonych metod, lecz również doświadczenie oparte na mojej 15-letniej praktyce. Dzielę się tym, jak skutecznie rekrutować, jak radzić sobie ze stresem w dziale HR. Ludzie w firmie to fundament jej sukcesu, a zadowoleni pracownicy przekładają się na sukces organizacji.

Jeżeli Twoja firma nie osiąga pożądanych wyników i obrotów, nie zastanawiaj się. Zaryzykuj, zainwestuj w rozwój pracowników i zaproś mnie do firmy. Razem zidentyfikujemy przyczyny, rozwiążemy problemy, odświeżymy perspektywę i razem osiągniemy sukces.

3

Wejdź na rynek holenderski

To oferta stworzona na miarę Twoich potrzeb. Po dokładnym zrozumieniu oczekiwań i potrzeb Twojej firmy, opracowujemy spersonalizowany plan strategiczny dla wejścia na rynek holenderski. Zapewniamy kompleksową obsługę formalności oraz tworzymy roczny plan rozwoju.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, serdecznie zapraszam do kontaktu poprzez e-mail: kasia@hr-owiec.pl lub umówienia się na 30-minutową rozmowę. Chętnie dowiem się więcej o Twoich potrzebach i omówię, w jaki sposób mogę wesprzeć rozwój Twojej firmy na rynku holenderskim.

3

Projekty rekrutacyjne

Jeżeli marzysz o sukcesie w rekrutacji i chcesz zlecić proces na zewnątrz, napisz mi, kogo dokładnie potrzebujesz.

Realizujemy projekty rekrutacyjne w 4 krajach Europy: Holandii, Niemczech, Polsce i Belgii. Zapoznaj się z ofertą, umów się ze mną na konsultację.